Najlepsze posty tygodnia "pl-travelfeed" #262

2023-12-25T22:47:24

Nie pamiętam takiej sytuacji z przeszłości, w ubiegłym tygodniu jeden autor opublikował cztery posty i to wszystko. W związku z tym nie było tradycyjnego głosowania, a najlepszy post wybrałem autorytarnie.

TF262.png


Nalepszy posty tygodnia #pl-travelfeed!

[MAIN BESKID TRAIL – stage no. 1 Ustroń - Shelter in Soszów Wielki](https://peakd.com/hive-163772/@olusiu/main-beskid-trail-stage-no-1-ustron-shelter-in-soszow-wielki) - @olusiu-ewy - nagroda 40 % zarobku postu

01.jpeg

"Jako że w Polsce piszemy od lewej do prawej to założyłem, że Główny Szlak Beskidzki powinienem przejść również w takim porządku, czyli inaczej mówiąc od zachodu w kierunku wschodnim. Start wypada w mieście Ustroń, w którym nie byłem nigdy wcześniej, a kojarzyło mi się jedynie z tym, że to właśnie w Ustroniu urodzić się miał jeden z czterech pancernych, grany przez Franciszka Pieczkę Gustlik."


Last Week's Honoured Posts!

[MAIN BESKID TRAIL – stage no. 2 Shelter in Soszów Wielki - Mraźnica](https://peakd.com/hive-163772/@olusiu/main-beskid-trail-stage-no-2-shelter-in-soszow-wielki-mraznica) - @olusiu - nagroda 20 % zarobku postu

02.jpeg

"Początkiem drugiego etapu oficjalnie było schronisko na Soszowie Wielkim, ale tak naprawdę zatrzymaliśmy się na noc jakieś 400 metrów dalej i niemal 100 metrów niżej niż położone jest schronisko na Soszowie Wielkim. Z tego to powodu drugiego dnia po obudzeniu się, posileniu i ogarnięciu naszych bagaży, gdy wreszcie ruszyliśmy to przed powrotem na Główny Szlak Beskidzki czekała na nas mozolna wędrówka wzdłuż stoku narciarskiego."


WAŻNE!!!

Kiedy publikujecie post w travelfeed.com oprócz wyboru Polish zwróć uwagę na zakładkę gdzie to ma być opublikowane. Po prawej stronie na dole jest zakładka "VISIBILITY", gdzie znajdziecie wszystkie platformy na których Was post będzie opublikowany, po rozwinięciu "HIVE" zobaczysz kilka funkcji, a na końcu wybór communities, nie wiem dlaczego z automatu wybrany jest "Haveyoubeenhere", trzeba zmienić na PL-TRAVELFEED.

ZAPRASZAM NA https://peakd.com/c/hive-191315/chat


Przypominam o możliwości śledzenia publikowanych postów na https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1PYurA1DklYGSUMH43t2T9Nkgrx8BfhOP&usp=sharing, która sukcesywnie zapełnia się każdego tygodnia nowymi pinezkami z Waszymi postami publikowanym na #pl-travelfeed, aktualnie tylko dwa kontynenty (nie licząc Antarktydy) zostały jeszcze nie odkryte. Z okazji drugiej rocznicy konta będę chciał "przypiąć" tam wszystkie posty opublikowane od początku w pod tagiem #pl-travelfeed. Prace nad tym projektem wciąż trwają.


Jeżeli przeoczyliście

post o zmianach zasad publikacji i kuracji postów na tagu #pl-travelfeed

polecam się z nim zapoznać. Zmiany wynikają z faktu, że jesteśmy częścią dużego projektu

Travelfeed.io

i staramy się propagować posty podróżnicze pośród polskiej społeczności.

Poniżej znajdziecie linki do ważnych przewodników jak zacząć przygodę z Travelfeed.io.

Bez zmian pozostają cotygodniowe konkursy na najlepszy post tagu

#pl-travelfeed

. Uprzedzając pytania i wątpliwości, wciąż będziemy wspierać użytkowników publikujących posty na tagu

#pl-travelfeed

na obu blockchainach, zdajemy sobie sprawę, że nie każdy chce od razu publikować przez platformę

Travelfeed.io

, będziemy do tego zachęcać, ale nie będziemy dyskryminować użytkowników którzy będą publikować przez inne frontendy.

Ważne posty dzięki, którym łatwiej opanujecie publikowanie na Travelfeed.io

Przewodnik jak zacząć z TravelFeed.io

Przewodnik jak publikować posty na TravelFeed.io

Pamiętajcie o zmianie języka na polski, tylko takie posty możemy kurować

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu

#pl-travelfeed

. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

 1. Obserwuj

  @pl-travelfeed

 2. Dołącz do

  trailu

  @pl-travelfeed

  na

  HIVE.VOTE

  dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo

  zarobisz na kuracji

  .
 3. Zapraszamy do

  śledzenia profili TravelFeed Polska

  w "tradycyjnych" mediach społecznościowych:

  Facebook

  ,

  Twitter

  oraz na

  Instagramie

  !!!

  Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu

  #pl-travelfeed

  w celu zwabienia innych twórców na platformę.

Czym jest TravelFeed?

TravelFeed to społeczność zorganizowana najpierw wokół tagu #travelfeed, a obecnie wokół platformy Travelfeed.io, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać to społeczność Travelfeed.io jest stworzona właśnie dla Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem i Hive.

Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie

@jpphotography

,

@for91days

i

@rimicane

, natomiast polskie konto

@pl-travelfeed

prowadzą

@lesiopm

i

@rozku

.


View this post on TravelFeed for the best experience.

326
3
7.554
Replies (3)