З Різдвом вас вітаю, друзі, від всієї душі!

2023-12-25T19:35:24

2zxDa-4GzsD-1.gif

Доброго всім Різдвяного вечора, друзі! Щиро вітаю вас з цим чудовим святом Різдвом Христовим, яке ми відзначаємо саме сьогодні, 25 грудня, як і вся Європа! День з самого ранку почався Різдвяною казкою. А хіба ось такий світанок не казка?!))) Рожева зоря сяяла над нашим прифронтовим містом, зачаровуючи мене своєю надзвичайною красою!

image.png

Але через деякий час небесний купол став сірим і зовсім несподівано пішов сніг! Все навколо побіліло від цього снігу і дійсно перетворилося на захоплюючу Різдвяну казку!)))

image.png

Настрій був просто пречудовим! Напередодні я все думала, чи ставити ялинку, чи ні, а потім пригадала, що в мене є чудова невеличка ялинка, а тому, чому б її не поставити?!))) Святкового настрою багато не буває!))) Ось вона, моя різдвяна красуня, стоїть поруч мене біля комп'ютера!)))

image.png

А потім подзвонила свашенька і сказала, що чекає на нас, і що стіл накритий, а частування холоне... Ну як їй відмовити?! Ми скоренько заїхали у магазин за тортом та коньяком, та й поїхали... Стіл зі стравами я сфотографувала, а про торт навіть не подумала... От, бісів коньяк!)))

image.png

Ще раз, зі святом, мої любі друзі! Сподіваюсь, що наступне Різдво ми будемо святкувати у вільній від рашистів Україні!!!

Дякую всім, хто відвідав мій пост, за коментарі та апи!!! З повагою, @valentinaboroday

27
0
2.388
Replies (0)