Святкувати по новому чи по старому?

2023-12-25T14:36:09

image(27).jpeg

З переходом УПЦ на новий календар, що прийнятний в цивілізованому світі. Релігійні свята переїхали на інші дати. Виникла дилема, бо не всі це відразу приймають. Дехто каже: "Ми святкуємо по старому". Свобода віросповідання річ хороша, але є декілька важливих аспектів:

  1. Вийти із синхронізації з інформаційним середовищем москалів, щоб було більше самоідентифікації і розуміння відмінностей. До того ж це шкідливо для українського народу, як і трансльовані переконання що там містяться. Тож це пасивне підтримання деяких звичаїв нашого ворога, що заважає вийти з під впливу егрегора москальської течії.
  2. В Українській Православній Церкві служба Божа все одно відбувається в інші дні, тож поповнювати духовний банк й роздавати благодать будуть саме в ці дні, а не інші.
  3. Це приєднання до цивілізованого світу із кращою енергетикою, котра впливає позитивно. До того ж Євроінтеграція ніби корисна річ.

image(30).jpeg

Додати можна лише одне, що трансляція різдвяної служби з Риму 24 грудня, була доволі позитивна й атмосфера панувала здорова.

43
0
2.288
Replies (0)