Żurek Frelki🌼

(67)in#polish2 years ago

Z żuru chłop jak z muru.
Polecam zrobić swój zakwas i gotować na różne sposoby.

20230326_095948.jpg
Żur jest bardzo zdrowy, to jedna z zup po której mój dziadek dożył 102 lata. Mąka za 1kg , ok 5/6 zł. Tylko nie dajcie się oszukać , bo teraz w paczkach jest 0.7
To co mnie teraz denerwuje, kupujemy puste opakowania!!!
Kupiłam też ostatnio krem do stóp, niby fajna cena , tubka duża a w środku pusto.
Ktoś też powinien za to zabrać, bo już tak pływamy w śmieciach.

$0.26
|||
Written by
(67)